Pneumatic Cylinder Assembly Cover Kits, Aluminium Pneumatic Cylinder End Cap

Tlhaloso e Khutšoanyane:

Pneumatic cylinder kit e sebelisetsoang ho kopanya cylinder ea pneumatic, joalo ka DNC, SI cylinder e tloaelehileng ea pneumatic le MA MAL DSNU Mini Pneumatic Cylinder.Kenyelletsa Pneumatic Cylinder End Cap, litiiso, makenete joalo-joalo khiti e phethiloeng bakeng sa ho aha cylinder e le 'ngoe.Re ka fana ka mefuta e felletseng le ho tsamaisa thepa ka nako e potlakileng.


Lintlha tsa Sehlahisoa

Li-tag tsa Sehlahisoa

1.Re ka fana ka lisebelisoa tsa SC/SU Pneumatic cylinder, Festo Standard DNC Pneumatic cylinder kits, ISO15552/6431European Standard Pneumatic cylinder kits Parts.
2.Re fana ka mefuta e mengata ea li-cylinder, mefuta e sa tšoaneng ea li-cylinder bores, ho finyella litlhoko tsa limmaraka tse ngata.

Mohlala oa cylinder ea moea Bore boholo
Round Pneumatic cylinder 32,40,50,63,80,100,125,160,200,250,320
Airtac standard SI Pneumatic cylinder kits 32,40,50,63,80,100,125,160,200
Airtac SDA e tloaelehileng 10,12,16,20,25,32,40,50,63,80,100
Festo DNC standard 32,40,50,63,80,100,125
FESTO ADVU standard 16,20,25,32,40,50,63,80
Moqomo o monyane MAL 16,20,25,32,40
Mini Stainless Steel MA 10,12,16,20,25,32,40

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Pneumatic Standard Cylinder Kits

Che. 1 2 3 4 5
Ntho Nut Tlama nate ea molamu Tiiso ea molamu oa piston Sekoahelo sa hlooho O-ring
Che. 12 13 14 15 16
Ntho Tlama molamu Molamu oa piston O-ring Tiiso ea piston Roala reng
6 7 8 9 10 11
Sekurufu se fetolehang Sethibelo sa ho thibela Boiketsi ba ho tlotsa Lesale la Cushing O-ring Moqomo
17 18 19 20 21
Piston Mosamo o hlakileng Mosamo oa selemo Nate ea hexagon sekoahelo

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

VDMA24562 Festo DNC Pneumatic Cylinder Kits

Che. 1 2 3 4 5
Ntho Nut Sekoahelo sa ho hokela sekoti Tiiso ea molamu oa piston Sekoahelo sa hlooho O-ring
Che. 12 13 14 15 16
Ntho Molamu oa piston O-ring Tiiso ea piston Magent Piston
6 7 8 9 10 11
Sekurufu se fetolehang Sethibelo sa ho thibela Boiketsi ba ho tlotsa Ho joalohionselikalikoe O-ring Moqomo
17 18 19 20 21
Roala reng mosamo Mosamo oa selemo Screw sekoahelo

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Airtac ISO6431 SI Pneumatic Cylinder Kits

Che. 1 2 3 4 5
Ntho Nut Sekoahelo sa ho hokela sekoti Tiiso ea molamu oa piston Sekoahelo sa hlooho O-ring
Che. 12 13 14 15 16
Ntho Molamu oa piston O-ring Tiiso ea piston Roala reng Piston
6 7 8 9 10 11
Sekurufu se fetolehang Sethibelo sa ho thibela Boiketsi ba ho tlotsa Ho joalohionselikalikoe O-ring Moqomo
17 18 19 20 21
Mosamo o hlakileng Mosamo oa selemo Screw sekoahelo

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

MA Mini Stainless Steel Pneumatic cylinder KITS

Che. 1 2 3 4 5 6
Ntho Nut Nut Tiiso ea molamu oa piston Sekoahelo sa hlooho O-ring Sekurufu se fetolehang
Che. 12 13 14 15 16 17
Ntho Tiiso ea piston Piston Roala reng Mosamo oa selemo Screw Rea sekoahelo
7 8 9 10 11
Ho itlotsa ka bowena
behang
Lesale la Cushing O-ring Moqomo Molamu oa piston

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

MAL Mini Pneumatic cylinder KITS

Che. 1 2 3 4 5
Ntho Nut Nut Tiiso ea molamu oa piston Sekoahelo sa hlooho Ho itlotsa ka bowena
behang
Che. 10 11 12 13 14
Ntho Mosamo oa anti-bump Tiiso ea piston Piston Magnet Roala reng
6 7 8 9
O-ring Moqomo Molamu oa piston O-ring
15 16 17 18
Impact gasket Mosamo oa selemo Nut Sekoahelo

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Airtac SDA Compact Pneumatic cylinder KITS

Che. 1 2 3 4 5 6 7
Ntho Buckle Tiiso ea molamu oa piston O-ring Sekoahelo sa hlooho Ho itlotsa ka bowena
behang
Mosamo Molamu oa piston
Che. 8 9 10 11 12 13 14
Ntho Piston C-ring Mosamo Moqomo Sekoahelo O-ring Buckle

LBH:

Q1: Lisebelisoa tsa cylinder tsa pneumatic ke eng?
A: Pneumatic cylinder Kit e bua ka lisebelisoa tsa silinda ntle le molamu oa silinda le molamu oa piston, ho kenyeletsoa sekoaelo sa silinda, piston ea silinda, selikalikoe sa ho tiisa, jj.
Q2: Sekoaelo sa cylinder ea pneumatic ke eng?
A: Ka lebaka la sebopeho se rarahaneng sa sekoaelo sa cylinder, aluminium alloy casting hangata e sebelisoa.Ha ho bapisoa le lihlooho tsa li-cylinder tse entsoeng ka tšepe, lihlooho tsa aluminium alloy cylinder li na le molemo oa conductivity e ntle ea mocheso, e leng molemo ho eketsa tekanyo ea khatello le ho ntlafatsa katleho ea mosebetsi.Ho phaella moo, ha ho bapisoa le tšepe e entsoeng ka tšepe, motsoako oa aluminium o na le molemo o ikhethang ka boima bo bobebe, bo lumellanang le tataiso ea nts'etsopele ea moralo o bobebe.
Q3: Tekanyetso ea kit ea hau ea silinda ke efe?
A: Lisebelisoa tsa rona tsa li-cylinder li hlahisoa ka mokhoa o tiileng le boholo ba cylinder le cylinder.E le ho qoba ho tsoa ha moea, boholo ba sekoahelo sa ho qetela bo tlameha ho lumellana le boholo ba cylinder.
Ka mohlala, tekanyetso ea li-cylinders tsa SI pneumatic ke ISO6431, 'me litekanyetso tsa rona tsa kit ke ISO6431;tekanyetso ea DNC pneumatic cylinders ke VDMA24562, 'me kit standard ea rona ke VDMA24562.


  • E fetileng:
  • E 'ngoe:

  • Ngola molaetsa wa hao mona mme o re romele wona